Dni otwartych drzwi

W roku 2016, a precyzyjniej 25-29.06.2016 firma TranslatorKL - Biuro Tłumaczy i Międzynardowe Centrum Kształcenia Języków Obcych serdecznie zachęca do zażywania ruchu na świeżym powietrzu, zgodnie z zasadą: w zdrowym ciele zdrowych duch. Do udziału w spacerowym przejeździe, który odbędzie się w Łódzkiem zapraszamy przede wszystkim naszych Podopiecznych, Zleceniodawców, Współpracowników oraz ich Przyjaciół i Znajomych a także Wszystkich Chętnych. Wstęp wolny.

Plan imprezy:

Miejscem spotkania przed wyruszeniem w trasę będzie stacja kolejowa Łódź-Chojny, godzina 18:00 lub Łódź-Kaliska 18:30 [w pociągu], dn. 25.05.2016 (środa).

Przewidywana godzina odjazdu: 18:35, dn. 25.05.2016 (środa).

Od godziny 18:35 do godziny 20:00 planowany jest  przejazd pociągiem Łódzkiej Koleji Aglomeracyjnej wraz z rowerami [lub bez rowerów] do stacji pośredniej naszej podróży.  Bardzo prosimy powiadomić organizatora najpóźniej we wtorek do godziny 16:00, o tym czy decydujecie się Państwo uczestniczyć w  wyjeździe plenerowym z rowerem czy bez, w celu zorganizowania bezpłatnego transportu ze stacji pośredniej do miejsca docelowego naszej podróży Błaszki-Lubanów.

20:05 – 20:20 – przejazd na rowerach lub w samochodzie do miejscowości, w której zapewniony będzie jeden nieodpłatny nocleg, ognisko, poczestunek i nieodpłatnie zorganizowana sesja zdjęciowa w strojach dawnych.

Na miejscu przewidziane jest zwiedzanie zabytkówciepły poczęstunek powitalny [nieodpłatnie], sesja zdjęciowa [dla chętnych] W STROJACH DAWNYCH - nieodpłatnie [zainteresowanych wypożyczeniem stroju prosimy o kontakt najpóźniej do 23.05.2016 i poinformowanie o tym fakcie organizatora, wówczas, jeśli stroje będą nietypowe, zarezerwujemy je do przymiarki i odbioru przez uczestnika wyjazdu. Jeśli strój będzie typowy - sesja i wypożyczenie jest nieodpłatne. Odbioru strojów nietypowych dokonujemy we własnym zakresie, we wtorek, 24.05.2016 ], posiłki [przygotowanie posiłków na miejscu leży po stronie uczestników, co więcej, o ile nie zostanie ustalone inaczej, należy je przygotowywać we własnym zakresie, ale będzie udostępniona nieodpłatnie kuchnia z pełnym wyposażeniem, ognisko- organizacja i uczestnictwo: nieodpłatne [prowiant na ognisko należy zorganizować we własnym zakresie, czyli albo zakupić na miejscu, albo wziąć z domu] oraz nocleg z 26 na 27.05.2016, z 27 na 28.05.2016, i z 28 na 29.05.2016 [3 noclegi są odpłatne, i należy zgłosić ten fakt organizatorowi do 17.05.2016 do 16:00 – przewidziane są znaczące zniżki dla grup zorganizowanych, więcej na temat odpłatności za nocleg można dowiedzieć się w tym miejscu.]

Relacja z wyprawy:

Wybierz zdjęcie i zaakceptuj wybór lewym klawiszem myszy, a system powiększy obraz i  udostepni przeglądanie slajdów.


 

Atrakcje, które można zwiedzić w trakcie pobytu, dojeżdżając do tych miejsc na rowerach, to:

1/ Zamek i arboretum w Gołuchowie

2/ Dwór Walewskich 

3/ Dwór Murzynowskich, uważany za pierwowzór "Strasznego Dworu" - Stanisława Moniuszki 

Dla miłośników świeżych ryb, jest możliwość dojazdu do miejscowości Lipki, gdzie można zaopatrzyć się w świeże ryby na obiad lub kolację przy ognisku.

Przewidywana godzina powrotu na stację Łódź-Chojny to godzina 19:30, dnia  29.05.2016

SPRAWDŹ TAKŻE INNE NASZE WYDARZENIA:

1/ "ZAMKI I WAROWNIE POLSKIE"

2/ "THINK AHEAD"

3/ ZIMOWISKA

4/ "NARTY BIEGOWE, NARTY ZJAZDOWE"

5/ PÓŁKOLONIE

6/ TURYSTYKA I TANIE NOCLEGI

7/ LARP


 

ZOSTAŃ Z NAMI :)

 

W roku 2016, czyli 07.05.2016 firma TranslatorKL - Biuro Tłumaczy i Międzynardowe Centrum Kształcenia Języków Obcych serdecznie zachęca do zażywania ruchu na świeżym powietrzu, zgodnie z zasadą: w zdrowym ciele zdrowych duch. Do udziału w spacerowym przejeździe, który odbędzie się w Łódzkiem zapraszamy przede wszystkim naszych Podopiecznych, Zleceniodawców, Współpracowników oraz ich Przyjaciół i Znajomych a także Wszystkich Chętnych. Wstęp wolny.

 

 

Plan imprezy:

Miejscem spotkania przed wyruszeniem w trasę będzie stacja kolejowa Łódź-Chojny – poczekalnia, godz. 09:00, dn. 07.05.2016 (sobota).

Przewidywana godzina odjazdu: 09:30, dn. 07.05.2016 (sobota).

Od godziny 09:30 do godziny 10:34 planowany jest  przejazd pociągiem Łódzkiej Koleji Aglomeracyjnej wraz z rowerami [lub bez rowerów] do stacji pośredniej naszej podróży.  Bardzo prosimy powiadomić organizatora najpóźniej w piątek do godziny 16:00, o tym czy decydujecie się Państwo uczestniczyć w  wyjeździe plenerowym z rowerem czy bez, w celu zorganizowania bezpłatnego transportu ze stacji pośredniej do miejsca docelowego naszej podróży.

10:45 – 13:30 – przejazd na rowerach lub w samochodzie do miejscowości, w której zapewniony będzie nocleg, ognisko, poczestunek i zorganizowana sesja zdjęciowa w strojach dawnych.

Na miejscu przewidziane jest zwiedzanie zabytków [nieodpłatnie], ciepły poczęstunek powitalny [nieodpłatnie], sesja zdjęciowa [dla chętnych] W STROJACH DAWNYCH - nieodpłatnie [zainteresowanych wypożyczeniem stroju prosimy o kontakt najpóźniej do 5.05.2016 i poinformowanie o tym fakcie organizatora, wówczas, jeśli stroje będą nietypowe, zarezerwujemy je do przymiarki i odbioru przez uczestnika wyjazdu. Jeśli strój będzie typowy - sesja i wypożyczenie jest nieodpłatne. Odbioru strojów nietypowych dokonujemy we własnym zakresie, w piątek, 06.05.2016 ], posiłki [przygotowanie posiłków na miejscu leży po stronie uczestników, co więcej, o ile nie zostanie ustalone inaczej, należy je przygotowywać we własnym zakresie, ale będzie udostępniona kuchnia z pełnym wyposażeniem, ognisko- organizacja i uczestnictwo: nieodpłatne [prowiant na ognisko należy zorganizować we własnym zakresie, czyli albo zakupić na miejscu, albo wziąć z domu] oraz nocleg z 07 na 08.05.2016 [jest odpłatny i należy zgłosić ten fakt organizatorowi do 06.05.2016 do 16:00 – przewidziane są znaczące zniżki dla grup zorganizowanych]

Przewidywana godzina powrotu na stację Łódź-Chojny to godzina 14:50 dnia następnego, tj. 08.05.2016

W poszukiwaniu tajemnicy ....

Ważne:

Zachęcamy do potwierdzenia udziału w spotkaniu, korzystając z adresu e-mail firmy TranslatorKL lub za pośrednictwem strony społecznościowej.

Szczegółowych informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie.

Jeśli pogoda nie dopisze, wyjazd odbędzie się  BEZ ROWERÓW, lub z rowerami dla chętnych  :)

Liczba miejsc jest ograniczona. 

W poszukiwaniu tajemnicy - relacja:

 [By obraz powiększył się, należy najechać kursorem na wybrane zdjęcie i je kliknąć.] 

SPRAWDŹ TAKŻE INNE NASZE WYDARZENIA:

1/ "ZAMKI I WAROWNIE POLSKIE"

2/ "THINK AHEAD"

3/ ZIMOWISKA

4/ "NARTY BIEGOWE, NARTY ZJAZDOWE"

5/ PÓŁKOLONIE

6/ TURYSTYKA I TANIE NOCLEGI

 

ZOSTAŃ Z NAMI :)

W roku szkolnym 2013/2014, czyli 01.06.2014 firma TranslatorKL - Biuro Tłumaczy i Międzynardowe Centrum Kształcenia Języków Obcych serdecznie zachęca do zażywania ruchu na świeżym powietrzu, zgodnie z zasadą: w zdrowym ciele zdrowych duch. Do udziału w spacerowym przejeździe po terenie Łodzi zapraszamy przede wszystkim naszych Podopiecznych, Zleceniodawców, Współpracowników oraz ich Przyjaciół i Znajomych a także Wszystkich Chętnych. Wstęp wolny.

 

 

Plan imprezy:

Miejscem spotkania przed wyruszeniem w trasę będzie parking przed siedzibą firmy TranslatorKL, przy ul. Skupionej 1 blok 247 (tu znajdują się szczegółowe wskazówki dojazdu) ,w dniu 1.06.2014 o godzinie 10:00. Droga od ulicy Skupionej do ul. Krzemienieckiej wieść będzie wyznaczonymi trasami dla ruchu rowerowego. 

Przewidywana godzina dojazdu do ogrodu botanicznego: 12:00. 

Od godziny 12:00 do godziny 14:00 planowany jest spacer po ogrodzie botanicznym.

Przewidywana godzina powrótu na teren parkingu przed siedzibą firmy TranslatorKL, to godzina 16:00.

Ważne:

Zalecamy wyposażenie roweru w linkę z kłódką. Dwukołowe pojazdy, przed wejściem na teren ogrodu, należy zabezpieczyć i pozostawić w wyznaczonych miejscach przy kasach biletowych. Zalecamy, również, zabranie ze sobą czapek i napojów orzeźwiających. Pamiętajmy także, by zabezpieczyć skórę odpowiednim kremem z filtrem przed wyjściem z domu.

Miło nam poinformować, że w Międzynarodowym Dniu Dziecka, dzieci do lat 16, za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej, zwolnione są z opłat za wstęp.

Pozostali uczestnicy płacą za bilet wstępu 6 PLN. 

Zachęcamy do potwierdzenia udziału w spotkaniu, korzystając z adresu e-mail firmy TranslatorKL lub za pośrednictwem strony społecznościowej.

 

- serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu - organizatorzy: firma TranslatorKL.

 

W roku szkolnym 2011/2012 z możliwości wzięcia udziału w około - bożonarodzeniowym spotkaniu skorzystali  Słuchacze firmy TranslatorKL, przyjaciele naszych Słuchaczy oraz Osoby zainteresowane tą formą spędzenia wolnego czasu. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Dni Otwartych.

Poniżej znajduje się podgląd, jedynie niektórych z owoców naszego spotkania - zapraszamy do podziwiania:

Złocona choinka

Bożonarodzeniowa choinka bez złocceń , w kolorze naturalnego drewna.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za przbycie i udział w bezpłatnym, bożonarodzeniowym spotkaniu.

WAKACJE Z JĘZYKIEM.


 

WAKACJE Z JĘZYKIEM.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za przbycie i udział w bezpłatnym, mikołajkowo-andrzejkowym spotkaniu, które odbyło się 8 grudnia 2011 (w czwartek) w godz. 17.00-19.00 w siedzibie firmy TranslatorKL, pod nazwą: "Mikołajko-Andrzejki z TranslatorKL".

 

A oto efekty naszego spotkania:

 

 
 

W roku szkolnym 2010/2011 z możliwości udziału w około - bożonarodzeniowym spotkaniu skorzystali głównie Słuchacze firmy TranslatorKL - w przyszłym roku, ponownie zapraszamy wszystkich chętnych tj. Słuchaczy firmy TranslatorKL, przyjaciół naszych Słuchaczy, jak również wszystkie Osoby zainteresowane tą formą spędzenia wolnego czasu do wzięcia udziału w nieodpłatnych spotkaniach integracyjnych organizowanych w siedzibie firmy TransalatorKL.

 

Poniżej przedstawiamy materiał z zeszłorocznej edycji projektu:

 

 

- serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu - organizatorzy: firma TranslatorKL.